Oglądając zdjęcia kliknij kwadracik w prawym górnym rogu a przejdziesz w tryb pełnoekranowy :)

 

Witam Wszystkich serdecznie :)

Kiedy pierwszy raz zobaczyłem Sokolicę spływając tratwą Dunajcem /relację z tego spływu też tu znajdziecie/, pomyślałem sobie że fajnie by było spojrzeć na Dunajec z góry :) Dodatkową motywacją była chęć własnoręcznie wykonać fotografię słynnej kultowej sosny którą wielokrotnie oglądałem w innych Galeriach. No i w te wakacje marzenie się spełniło, wraz z Żoną i Wnuczkiem podjęliśmy wyzwanie i udaliśmy się na tę wycieczkę :) Szczerze przyznam że chwilami miałem dość /latka swoje robią... :)/, ale warto było! Jak już nogi przestały mi się trząść zacząłem fotografować. Zdjęcia nie oddają w pełni piękna widoków jakie można oglądać, poniżej prezentuję część tego co udało mi się jako tako zatrzymać w kadrze, a powyższa panorama /sklejka z 9-ciu fotografii/ pokazuje dlaczego warto tam koniecznie być :)

Miłego oglądania, pozdrawiam serdecznie, Adam :)

 

Zaczynamy spacerek, od Szczawnicy deptaczkiem idziemy do przeprawy tratwą przez Dunajec. Góral nas zabawia, mijamy tratwy ze spływu, podziwiamy widoki...

 

 

Po przeprawie i dalszym "spacerku" dochodzimy do celu. Po uiszczeniu opłaty i pokonaniu najtrudniejszego niedługiego odcinka podziwiamy Przełom Dunajca i wiele innych widoków...

 

 

No i po nasyceniu wzroku wracamy tą samą drogą do Szczawnicy. Pomalutku, deptaczkiem idziemy do samochodu, zaliczając lody i piwko :)

Po drodze podziwiamy zachód słońca, udany dzień...

 

 

Tydzień później znów byliśmy w Szczawnicy, tym razem deptakiem udaliśmy się na Słowacką część podziwiać Przełom Dunajca z jego brzegu. Poniżej szerokie ujęcie /z 6-ściu zdjęć/ tego miejsca, strzałką zaznaczyłem Sokolicę :)

 Trochę mi brakuje szerokiego obiektywu... :)

KONTAKT

 

Telefon:

E-mail: adlenar@o2.pl

Strona www: www.adlenar.swiatobrazu.pl